ЗДО "Веселка" с. Соколова, Соколова
Вінницька область, Хмільницький район

Історія закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Веселка» с.Соколова

На підставі рішення загальних зборів колгоспу  ім . Петровського с.Соколова  у  1965 році розпочалось будівництво приміщення дитячих ясел. У1970 році колгоспні ясла прийняли своїх перших вихованців.

Першою завідуючою була Довга  Анастасія Яківна, далі Петричук Валентина, Любецька Броніслава, Чолак Надія Іванівна, Ясевіна Людмила Федорівна, Франчук Олена Адамівна,  з січня 2003 року по даний час завідує закладом Марценюк Наталія Володимирівна.

У 1987році  дитячий садок передано на баланс Соколівської сільської ради.

У 1989 році зроблено добудову до приміщення садочка, щоб збільшити його потужність, але роботи по облаштуванню приміщення не були завершені і добудова не введена в експлуатацію.

У 1996 році дитсадок перейшов з бюджету Соколівської  сільської  ради в КСП «Приміське» с.Соколова.

У 2000 році  дитячий садок передано на баланс Соколівської сільської ради та призупинив свою роботу.

В кінці 2002 року за ініціативи та сприяння Соколівського сільського голови Андрощука Михайла Станіславовича, силами жителів села та працівників закладу зроблено ремонт приміщення садка та кухні і в січні 2003 року садочок відновив свою діяльність – гостинно відчинив двері для 25 своїх мешканців.У садочку була оснащена і працювала одна різновікова група. Творчий працьовитий колектив садочка із завзяттям облаштовував групову кімнату, піклувався про здоров’я та розвиток дітей.

У 2010 році проведено капітальний ремонт добудованого приміщення дитсадка, проведено газове опалення, водопостачання та водовідведення, облаштовано внутрішні убиральні. Таким чином були створені умови для ще однієї групи дошкільнят.

У січні 2018 року Соколівський ДНЗ переіменовано в Соколівський ЗДО комунальної власності Соколівської сільської ради.

У 2018 році село Соколова увійшло до  складу Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади.

У січні 2019 року  рішенням 59 сесії Хмільницької  міської ради 7 скликання Соколівський  ЗДО комунальної власності Соколівської сільської ради переіменовано  в заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Веселка» с.Соколова.

Невелика площа закладу, приємне оточення, дружний колектив співробітників - це друга домівка дитини, її велика родина. Тому всі  малята тут майже  безболісно адаптуються до нового оточення, нових вимог, невимушено навчаються та спілкуються, розвиваються як особистості.

В закладі створено необхідні умови для розвитку, навчання та виховання дітей: затишна, естетично оформлена група,  меблі, гарне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали.В садочку організовано 3-х разове харчування. 
  Основні завдання, які ставить перед собою колектив - це зміцнення здоров'я дітей та встановлення партнерських стосунків із батьками, формування національно-свідомої особистості, виховання поваги та інтересу до культурних надбань українського народу. Доля кожного малюка залежить від того, хто його виховує, хто є першим наставником, педагогом. Тому наш колектив розуміє, що кожна дитина як особистість потребує особливої уваги, теплоти, професійної турботи. Весело живуть малюки у нашому закладі. Щоранку їх зустрічають дбайливі педагоги, протягом дня дітлахи мають змогу не лише навчатися, а й розважатися, відпочивати. Багато цікавих свят ми готуємо зі своїми вихованцями. Діти тут ліплять, малюють, виготовляють аплікації, граються, фантазують, створюють власний світ...

В цій чарівній країні ігор та занять завжди панує радісний настрій, сміх та веселий гомін  дітей від 2 до 6 років мальовничого села над Бугом -Соколова.

Логін: *

Пароль: *