ЗДО, Соколова
Хмільницький район, Вінницька область

Освітній процес в закладі

 

 

 

 

 

 

 РЕЖИМ ДНЯ РІЗНОВІКОВОЇ ГРУПИ:

 

 

8.00 - 9.00  Ранкова зустріч дітей, ігри,самостійна діяльність за вибором дітей, індивідуальне спілкування, ранкова гімнастика

9.00 - 9.30  Сніданок

9.30 - 11.00  Ігри, організація різних видів діяльності дітей за освітніми лініями Базового компоненту дошкільної освіти

11.00 - 12.30 Прогулянка

12.30 -13.00  Обід

13.00 - 15.00 Денний сон

15.00 - 15.30 Поступовий підйом,гімнастика після сну

15.30 - 16.00 Полуденок

16.00 - 16.50 Прогулянка (ігрова та театралізована діяльність)

16.50 - 17.00 Повернення дітей додому

 

 

 

Організований тижневий розподіл організованої (групової) освітньої

діяльності ЗДО (ясла-садок) "Веселка" с. Соколова:

різновікова група (від 2  до 6 років):

 

Підгрупа (діти 3-4 року життя)
Понеділок
1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (Мовлення дитини)
2.Художньо- продуктивна діяльність(музика)
3. Здоров’я та фізичний розвиток
 Вівторок
1. Художньо- продуктивна діяльність(музика)
2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (Мовлення дитини)
Середа
1. Ознайомлення із соціумом (Дитина в соціумі)
2. Здоров’я та фізичний розвиток
Четвер
1. Логіко-математичний розвиток (Дитина у сенсорно-пізнавальному просторі)
2. Художньо-продуктивна діяльність(ліплення, аплікація)
П'ятниця
1. Ознайомлення з природним довкіллям (Дитина у природному довкіллі)
2. Художньо-продуктивна діяльність (малювання)
 
Підгрупа (діти 5-6 року життя)
Понеділок
1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (Мовлення дитини)
2. Художньо- продуктивна діяльність(музика)
3.Здоров’я та фізичний розвиток
  Вівторок
1. Логіко-математичний розвиток (Дитина у сенсорно-пізнавальному просторі)
2. Художньо- продуктивна діяльність(музика)
3. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (Мовлення дитини)
Середа
1. Ознайомлення із соціумом (Дитина в соціумі)
2.  Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (дитина у світі  грамоти)
3. Здоров’я та фізичний розвиток
Четвер
1. Логіко-математичний розвиток (Дитина у сенсорно-пізнавальному просторі)
2. Художньо-продуктивна діяльність (ліплення, аплікація)
3. Ознайомлення із соціумом (Дитина в соціумі)
П'ятниця
1.  Ознайомлення з природним довкіллям (Дитина у природному довкіллі)
2. Художньо-продуктивна діяльність:Образотворча діяльність
3. Здоров’я та фізичний розвиток

 

 

 

Логін: *

Пароль: *